2019 rok na YACHTIC.com – podsumowanie Waszych czarterów

Mam nadzieje, że wszyscy sylwestrowicze bezpiecznie zawinęli już do portu. Czas na podsumowanie — nie imprezy, tylko całego roku! Cały rok wspólnego żeglowania! Mamy dla Was kilka statystyk, które przybliżą to, jak wyglądały w tym roku Wasze czartery!

Najpopularniejsze miesiące

Najczęściej na wodzie można spotkać Was we wrześniu! Czy to oznacza, że pływacie bez dzieci czy wręcz przeciwnie — przedłużacie im wakacje? Opowiadajcie!

Najpopularniejsze dodatki do czarteru

Wszyscy lubią dodatki, a zwłaszcza takie do czarteru! Dwie zdecydowanie najpopularniejsze opcje to zdecydowanie ubezpieczenie kaucji i silnik do pontonu, co oznacza, że całkiem sporo z Was nie lubi wiosłować i ryzykować utraty kaucji. Lubicie również wygodne spanie i internet — i my to rozumiemy!

Najpopularniejsze bazy

Jeśli chodzi o bazy, to postawiliście na Alimos Marina w Atenach! Za to wszystkie pozostałe miejsca w Top 5 zajmują mariny Chorwackie. Zadanie na przyszły rok? Włoska lub Hiszpańska baza w Top 5? Kto wie! Wszystko przed Wami!

Najpopularniejsze regiony

W zestawieniu najpopularniejszych regionów nie ma chyba specjalnych zaskoczeń. Na wszystkich pięciu miejscach prawdziwe klasyki z Zadarem i Cykladami na czele. Miejsca absolutnie niezwykłe i co ciekawe, z zupełnie różnych powodów. Cieszy nas to, że wybierając region, zwracacie uwagę na wiele różnych czynników!

Najpopularniejsze typy jachtów

W tej kategorii znaczna większość z Was stawia na klasykę, aż 80% wyczarterowanych jednostek to jachty żaglowe! 15% to coraz popularniejsze katamarany. Za to zdecydowanie trzeba poprawić statystykę dotycząca jachtów motorowych, prucie fal to przecież świetna zabawa.

Najpopularniejsze modele jachtów

Najciekawsze jest tutaj to, czego nie widać na grafice, czyli setki różnych modeli, które wyczarterowaliście!  Jest ich tak dużo, że najpopularniejszy Lagoon 42 to jedynie 2,2% wszystkich czarterów! Jak widać, nasza wyszukiwarka oferuje naprawdę ogromny wybór! Nie da się nie znaleźć w niej czegoś dla siebie.

Mały bonus! Najpopularniejsze w tym roku YACHTICowe wpisy!

  1. 8 aplikacji dla żeglarzy (w tym roku odświeżyliśmy dla Was ten szalenie lubiany artykuł, o nowe informacje).
  2. Toaleta na jachcie – co musisz wiedzieć?
  3. Morze Śródziemne – gratka dla miłośników przyrody

Najpopularniejsze YACHTICowe filmy!

  1. Nie przychodź za wcześnie (chyba nie jesteście zaskoczeni prawda?)
  2. First vs Last Minute – które rozwiązanie jest dla kogo? – YACHTIC.com
  3. Co wspólnego ma jacht za 2mln z autem? – Zapowiedź – YACHTIC com & Zachar OFF

To był dobry rok dla całej załogi YACHTIC.com! Mnóstwo niesamowitych projektów, rozwijanie oferty. Uruchomienie nowych wersji YACHTIC.com po niemiecku i rosyjsku. No i Wy! Setki Waszych komentarzy na naszych social mediach. Wszystkie Wasze czartery i niezliczone żeglarskie wspomnienia, którymi się z nami dzielicie. Dziękujemy Wam to wszystko i obiecujemy, że 2020 będzie jeszcze lepszy niż bardzo udany 2019!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

5 × dwa =