Sail & Stay

Sail & Stay to jedna z lepszych form wypoczynku nad morzem. To połączenie stacjonarnego pobytu na lądzie z wakacjami na jachcie. Przykładowo wyjeżdżamy na dwa tygodnie do Grecji i jeden z wakacyjnych tygodni spędzamy wybranym w hotelu lub pensjonacie, a drugi – na luksusowym jachcie.

  1. Sail & Stay to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować jachtingu, ale nie są pewne czy aż dwa tygodnie na jachcie to nie za dużo, czy im się spodoba i czy złapią bakcyla.
  2. Sail & Stay pozwala pogodzić różne spojrzenia na sposób spędzania wolnego czasu. Jeżeli mąż woli żeglować, a żona leżeć na plaży, to jest to świetny kompromis. Oboje będą zadowoleni i unikną niepotrzebnych sprzeczek. A dzieci na pewno będą zadowolone!
  3. To również bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Dwutygodniowy rejs dla małych dzieci może być nudny, a dla ich rodziców męczący. W formule Sail & Stay mamy atrakcyjny tydzień na jachcie i drugi tydzień atrakcji lądowych.
  4. Oszczędzamy na kosztach dojazdu. Dojazd do np. Chorwacji lub Grecji trochę kosztuje. Jadąc na dłużej koszt podróży rozkłada się na dłuższy pobyt na wakacjach, co w ogólnym rozrachunku wychodzi korzystniej.
  5. Mamy czas odpocząć po podróży. Podróż na południe Europy zabiera trochę czasu i może zmęczyć, zwłaszcza kierowców, jeśli zdecydowaliśmy się podróżować własnym samochodem, a nie samolotem czy autokarem. Jadąc na dwa lub trzy tygodnie mamy więcej czasu na odpoczynek.
  6. Pamiętaj, żeby pierwszy okres wakacji spędzić na lądzie, a drugi na jachcie w myśl zasady najlepsze na koniec! 😉
rodzina na jachcie

Chętni spróbować Sail&Stay?

Jachting i poznanie odległych krajów w jednym? Czemu nie! Sprawdź jakie jachty możesz wynająć na jeden tydzień swoich wymarzonych wakacji!

Zobacz jachty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

2 × pięć =