Sail & Stay

Sail & Stay to jedna z lepszych form wypoczynku nad morzem. To połączenie stacjonarnego pobytu na lądzie z wakacjami na jachcie. Przykładowo wyjeżdżamy na dwa tygodnie do Grecji i jeden z wakacyjnych tygodni spędzamy wybranym w hotelu lub pensjonacie, a drugi – na luksusowym jachcie.

  1. Sail & Stay to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować jachtingu, ale nie są pewne czy aż dwa tygodnie na jachcie to nie za dużo, czy im się spodoba i czy złapią bakcyla.
  2. Sail & Stay pozwala pogodzić różne spojrzenia na sposób spędzania wolnego czasu. Jeżeli mąż woli żeglować, a żona leżeć na plaży, to jest to świetny kompromis. Oboje będą zadowoleni i unikną niepotrzebnych sprzeczek. A dzieci na pewno będą zadowolone!
  3. To również bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Dwutygodniowy rejs dla małych dzieci może być nudny, a dla ich rodziców męczący. W formule Sail & Stay mamy atrakcyjny tydzień na jachcie i drugi tydzień atrakcji lądowych.
  4. Oszczędzamy na kosztach dojazdu. Dojazd do np. Chorwacji lub Grecji trochę kosztuje. Jadąc na dłużej koszt podróży rozkłada się na dłuższy pobyt na wakacjach, co w ogólnym rozrachunku wychodzi korzystniej.
  5. Mamy czas odpocząć po podróży. Podróż na południe Europy zabiera trochę czasu i może zmęczyć, zwłaszcza kierowców, jeśli zdecydowaliśmy się podróżować własnym samochodem, a nie samolotem czy autokarem. Jadąc na dwa lub trzy tygodnie mamy więcej czasu na odpoczynek.
  6. Pamiętaj, żeby pierwszy okres wakacji spędzić na lądzie, a drugi na jachcie w myśl zasady najlepsze na koniec! 😉
rodzina na jachcie

Chętni spróbować Sail&Stay?

Jachting i poznanie odległych krajów w jednym? Czemu nie! Sprawdź jakie jachty możesz wynająć na jeden tydzień swoich wymarzonych wakacji!

Zobacz jachty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *