Z pomocą dla Ukrainy

24 lutego 2022r. wybuchła wojna w Ukrainie. Jak każdy konflikt zbrojny, przyniosła wiele niepotrzebnych ofiar wśród żołnierzy i ludności cywilnej oraz ogromne straty materialne. Chociaż walki jeszcze trwają, stoimy na stanowisku, że pomoc bezbronnym ofiarom wojny, musi rozpocząć się już teraz. Dotyczy to szczególnie dzieci, osób starszych i wcześniej hospitalizowanych. 

W YACHTIC.com uważamy, że przemoc jest zawsze zła. Nie rozwiązuje żadnych problemów, generuje natomiast dziesiątki innych. Wojna jest najgorszym, zupełnie bezsensownym rodzajem przemocy – jej rezultatem zawsze jest krzywda tysięcy niewinnych osób i dramaty wielu rodzin. 

Niestety, mimo szczerych chęci, nie jesteśmy w stanie zapobiegać konfliktom zbrojnym. Możemy jednak łagodzić ich skutki, dostarczając pomoc materialną tym, którzy najbardziej jej potrzebują, bezbronnym i niesamodzielnym. Apelujemy także do naszych klientów, kontrahentów i sympatyków, aby robili to samo.  

Ponieważ pomoc jest potrzebna tu i teraz, dotychczas podjęliśmy następujące działania: 

  • 1% naszych dochodów, osiągniętych w lutym 2022 przekazaliśmy na zakup leków i materiałów opatrunkowych dla szpitala neonatologicznego w Kijowie; 
  • taką samą kwotą wesprzemy w marcu duże, międzynarodowe organizacje, zajmujące się pomocą humanitarną: UNICEF i Polski Czerwony Krzyż; 
  • nasz zespół pomaga w miejscu zbiórek darów na pomoc humanitarną. 

Nie traktujemy powyższych działań jako okazji do promocji własnej marki, dlatego na blogu i mediach społecznościowych nie będziemy umieszczać zdjęć ani filmów, związanych z nimi. 

Naszych polskich klientów zachęcamy do wspierania zbiórki UNICEF Polska na rzecz dzieci na Ukrainie (link znajduje się TUTAJ) lub zbiórki organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż na rzecz uchodźców wojennych (link znajduje się TUTAJ). Rekomendujemy współpracę z tymi organizacjami ze względu na ich skuteczność w docieraniu z pomocą do miejsc położonych na terenach, do których dostęp jest utrudniony.  

Myślami i sercem jesteśmy wciąż ze wszystkimi ofiarami tej wojny i liczymy na to, że wkrótce się ona zakończy. Biorąc pod uwagę interes naszych klientów, pracujemy cały czas w normalnym trybie i kontynuujemy nasze działania reklamowe.  

Jednocześnie zapewniamy wszelkie możliwe wsparcie i pomoc dla naszych klientów z Ukrainy w zakresie wynikających z obecnej sytuacji problemów z ich rezerwacjami. 

Grafika do postu autorstwa Agnieszki Srokosz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

dwa × cztery =