Nowości na YACHTIC – co zmieniliśmy?

Wiecie, że dokładamy wszelkich starań, by korzystanie z naszego serwisu było jak najprzyjemniejsze, a myśl o nadchodzącym rejsie wzbudzała same pozytywne emocje! Każdego dnia badamy, jak ulepszać naszą wyszukiwarkę, by służyła Wam jak najlepiej oraz abyście na każdym etapie poszukiwań jachtu czy też jego rezerwowania byli w pełni poinformowani o wszelkich szczegółach. Wnikliwa analiza pozwala nam wprowadzać zmiany korzystne dla Was – użytkowników YACHTIC – oraz poprawiające estetykę i funkcjonalności serwisu. Chcecie wiedzieć co tym razem zmieniliśmy? Czytajcie dalej! Dziś opowiem Wam o wizualnym układzie i zmianach, które naprawdę mogą być pomocne.

Jeśli obserwujesz nasz portal od dłuższego czasu, to z pewnością wiesz, że zmienił się jego wygląd. Nowy, przejrzysty układ pozwala znacznie usprawnić wyszukiwanie jachtu, zaś dodatkowe funkcje, jakie wprowadziliśmy, mają za zadanie poszerzyć Waszą wiedzę i pomóc Wam w podjęciu ostatecznej decyzji.

Zobacz nasz odmieniony serwis

Sprawdź, jak teraz wygląda najwygodniejsza wyszukiwarka czarteru jachtów online!

Przejdź do YACHTIC!

Nowa strona główna i nowa wyszukiwarka

Po wejściu na stronę YACHTIC od razu zobaczycie duży, niebieski pasek z filtrami, których najczęściej używacie do znalezienia idealnego jachtu. I tak odpowiednio macie możliwość wyboru miejsca, w którym chcecie wyczarterować jacht Z DOKŁADNOŚCIĄ CO DO MARINY! Inteligentna wyszukiwarka sama podpowiada Wam nazwy krajów, regionów i portów, co docenią szczególnie miłośnicy swoich ulubionych, sprawdzonych przez lata marin czy osoby mieszkające lub wynajmujące kwatery w pobliżu (na przykład w opcji Sail&Stay). Następnie macie do wyboru typ jachtu: może to być jacht żaglowy, jacht motorowy, jacht z dwoma kadłubami (katamaran), gulet lub po prostu dowolny z powyższych. Kolejnym etapem jest określenie ilości osób, czyli wskazanie wielkości załogi. Ostatnim punktem jest wyznaczenie terminu. Przy redesignie strony nie zapomnieliśmy także o tych z Was, którzy nie znają jeszcze wszystkich szczegółów na temat swojego rejsu.. Jeśli więc wiecie, że chcecie odwiedzić Włochy podczas majówki, to nic nie stoi na przeszkodzie, by uzupełnić tylko miejsce czarteru oraz datę!

Macie ściśle określone wymagania?

Jeśli jednak to dla Was za mało – skorzystajcie z opcji “WYSZUKIWANIE SZCZEGÓŁOWE” poniżej. Dzięki dodatkowym, bardzo przydatnym filtrom dokładnie określicie dodatkowe wyposażenie jachtu, interesujące Was gratisy czy wiek jachtu, jakim chcecie płynąć.

Położenie portów i oferty specjalne

Pod wyszukiwarką umieściliśmy mapkę, prezentującą położenie konkretnych marin. Jeśli więc wiecie, z którego regionu chcecie wypłynąć (na przykład ze skrajnie południowego końca Chorwacji lub z najbardziej wysuniętego na zachód miejsca we Włoszech), po prostu znajdźcie go na mapie i zobaczcie dostępne jachty. To rozwiązanie przyda się nie tylko podczas wybierania miejsca startu, ale także podczas planowania całej trasy rejsu. Tuż obok mapki znajdują się dwa boksy: First Minute oraz Last Minute. Dzięki nim znajdziecie najlepszą ofertę i porównacie oferowane ceny!

Najczęściej wybierane regiony, nasz najnowszy wpis blogowy oraz typy jachtów
Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane przez Was regiony: Hiszpanię, Chorwację, Grecję i Włochy i opisaliśmy je. Po kliknięciu w wybrany region od razu przenosimy Was do listy jachtów, które możecie wynająć w danym kraju!

Tuż obok, po prawej stronie znajduje się najnowszy wpis na naszym blogu. Polecamy go szczególnie tym, którzy dopiero planują zacząć swoją przygodę z jachtami, jak i tym, którzy po prostu chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

Kolejny boks zawiera 4 typy jachtów dostępnych na YACHTIC: jachty żaglowe, jachty motorowe, katamarany i gulety. Jeśli nie wiecie, czym się różnią, wystarczy kliknąć w zdjęcie i dowiedzieć się więcej na temat zalet, ewentualnych ograniczeń wybranego typu jachtu lub czy po prostu będzie on odpowiadał Waszym potrzebom. Automatycznie zobaczysz także najlepiej ocenione przez Was jednostki wybranego typu.

Nie tylko czarter, ale i porady!

Ostatnią sekcją na odmienionej stronie YACHTIC są specjalnie opracowane przez nas poradniki, dzięki którym dowiecie się jak “zabrać się” za pierwszy czarter jachtu, jak wynająć skipera oraz czym w ogóle jest jachting. Jaki jacht wybrać na swój upragniony pierwszy raz? Kiedy najlepiej płynąć, by cieszyć się fajną pogodą, a jednocześnie uniknąć tłoków? Skąd wypłynąć, żeby zagwarantować sobie wygodny dojazd do i z mariny? Kim w ogóle jest skiper? Po co mi jego usługi? Czy mówi po polsku, a jeśli nie, to jak się z nim dogadam? Odpowiedzi na te pytania bez trudu znajdziecie na naszej stronie.

Mam nadzieję, że takie krótkie podsumowanie się Wam spodobało!

Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

18 − dwanaście =