Nie Przychodź Za Wcześnie

Jak rodzi się prawdziwa pasja? Jaka jest historia, która za nią stoi? Żeglarstwo to bardzo często przyjaźnie na całe życie i poruszające opowieści. To one były inspiracja, która skłoniła nas do pokazania pewnej historii. Historii, która zdarzyła się naprawdę, i która mogłaby tak naprawdę być historią każdego z nas. YACHTIC.com przedstawia film “Nie Przychodź Za Wcześnie”!

Historia prawdziwa

”Nie Przychodź Za Wcześnie” to żeglarska historia o przeciwnościach losu, wzlotach i upadkach oraz nawiązywaniu przyjaźni na całe życie. Jest pełna gniewu i bólu, ale również siły i nadziei. Produkcja to niespotykana dotąd w branży jachtingu forma z pogranicza filmu, teledysku i reklamy, która nie daje się łatwo zaszufladkować. Jej celem jest skłonienie do refleksji, własnych interpretacji, a także dyskusji na temat pasji i uniwersalnego przesłania płynącego z opowiedzianej historii.

Świeże spojrzenie

Inspiracją do stworzenia „Nie Przychodź Za Wcześnie” był utwór „Zegarmistrz Światła Purpurowy” Tadeusza Woźniaka. Specjalnie na potrzeby filmu został on zinterpretowany w formie numeru hip-hopowego pt. “Nie Przychodź Za Wcześnie”. Jego autorem jest warszawski raper Marcin Toczek, związany ze sceną freestylową, natomiast za produkcję odpowiada Adam Ryszkowski. To nieszablonowe połączenie współczesnego brzmienia z żeglarską opowieścią stanowi odzwierciedlenie charakteru YACHTIC.com — pasji jachtingu w nowoczesnym wydaniu.

Kulisy powstawania

Za realizację „Nie Przychodź Za Wcześnie” odpowiada zespół Rewers Film Crew. Reżyserką, autorką scenariusza i jedną z aktorek występujących w filmie jest Dorota Fórmanowska. W główne role wcielili się Artur Jasiński i Henryk Dąbrowski. Zdjęcia do filmu powstały w Chorwacji, na Fuerteventurze, a także w Warszawie.

”Nie Przychodź Za Wcześnie” to nasze spojrzenie na jachting, jako na sposób wyrażania siebie i kreowania własnej tożsamości. A jak odbieracie go Wy? Zachęcamy do obejrzenia — koniecznie z dźwiękiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

2 × 5 =