Rejs z Gadulec.me

Kolejny sezon to kolejne pomysły i przygody na wodzie z YACHTIC.com! Tym razem połączyliśmy siły z dwójką bardzo kreatywnych i zawsze uśmiechniętych twórców, a mianowicie Kingą i Damianem z Gadulec.me! Wybraliśmy się na wspólny rejs do Chorwacji, gdzie w świetnej atmosferze i przy rewelacyjnej pogodzie stworzyliśmy dla Was kolejne filmy o czarterze jachtu!

YACHTIC.com i Gadulec.me

Współpraca z Gadulec.me, czyli Kingą i Damianem, to kolejny po akcji #AmbasadorYACHTIC projekt, w ramach którego angażujemy kreatywnych twórców internetowych w przygodę, jaką jest jachting. Naszym celem jest pokazywanie, jak łatwy jest czarter jachtów przez naszą wyszukiwarkę i jak dobrym pomysłem są wakacje na wodzie – i to właśnie dlatego zabraliśmy twórców Gadulca wraz z ich ekipą na wspólny rejs do Chorwacji, w trakcie którego nakręciliśmy całe morze filmów! Przedsmak całej serii, którą mamy w planach mogliście już obejrzeć na naszym kanale w poradniki wideo “Jak się spakować na rejs?”.

Wspólny rejs w Chorwacji

Rejs z ekipą Gadulca rozpoczął się jak na złość od pochmurnej i chłodnej pogody, ale na szczęście Neptun szybko wysłuchał naszych próśb i zesłał nam słońce i ciepło. Pierwszy etapem wspólnej przygody było zwiedzanie pokładu i zakwaterowanie wszystkich członków załogi w ich kabinach. Gdy już wszyscy zadomowili się na jachcie, rozpoczęliśmy wspólne pływanie, zwiedzanie i biesiadowanie! Jak zwykle kosztowaliśmy przysmaki lokalnej kuchni (w tym obłędne owoce morza), rozmawialiśmy długimi godzinami i odwiedzaliśmy urokliwe miasteczka, takie jak Kaprije czy Primošten. Oprócz dobrej zabawy w doborowym towarzystwie, wiele czasu upłynęło nam na pracy nad nowymi filmami, które już wkrótce zobaczycie na naszym kanale YouTube!

Rejs z Gadulec

Gadulec.me, czyli…

Gadulec.me to blog tworzony przez Kingę i Damiana, miłośników podróży i kultury. Do tej pory zwiedzili między innymi Azję południowo-wschodnią, Kanadę, Meksyk, a dzięki nam mogą do tej długiej listy dopisać również przepiękną Chorwację! Swoje wyprawy uwieczniają na swoim blogu, kanale YouTube i kanałach w mediach społecznościowych. Poza podróżami znajdziecie tam również treści dotyczące relacji międzyludzkich, kultury i osobistych przemyśleń.

Rejs z ekipą Gadulec.me to kolejny zastrzyk energii do naszych działań. Dziękujemy za wspaniałą przygodę i kolejne genialne wspomnienia spod znaku YACHTIC.com, a Was wszystkich zapraszamy do subskrybowania naszego kanału YouTube — już wkrótce nowe filmy z Gadulcem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

dwadzieścia + siedem =