YACHTIC patronem medialnym APJ Poland

Miło nam poinformować, że nasz serwis YACHTIC jest wśród patronów medialnych targów Arena Przemysłu Jachtowego APJ Poland w Ostródzie, które już 25-26 września. 

Jak pisze organizator, targi to gratka dla miłośników jachtów i żeglarstwa! Wydarzenie to gromadzi zarówno przedstawicieli branży jachtowej jak i miłośników i pasjonatów żeglarstwa. W ramach Areny zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia polskiego przemysłu stoczniowego w dziedzinie jachtingu oraz elementy wyposażenia wnętrz, laminaty i wszystko co potrzebne do konserwacji i doposażenia łodzi.

W jednym z najnowocześniejszych w Europie obiektów targowo-konferencyjnych nie zabraknie ekspertów, konstruktorów, projektantów, dealerów, dystrybutorów, inwestorów oraz właścicieli przystani. Arena Przemysłu Jachtowego w Ostródzie to okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych, zintegrowania środowiska oraz stworzenia platformy do wymiany wiedzy i nowinek technologicznych.

Dwudniowe targi będą przeznaczone zarówno dla przedstawicieli branży jachtowej jak i odwiedzających zainteresowanych tematyką. Ci drudzy oprócz możliwości zobaczenia oferty targowej wystawców i uczestnictwa w panelach dyskusyjnych będą mogli skorzystać z wielu atrakcji specjalnie przygotowanych na APJ Poland w dniach 25 – 26 września 2015 przez Expo Arenę Mazury.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.apjpoland.pl

Zapraszamy na targi w imieniu organizatora i naszego serwisu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

5 × trzy =