Znów patronujemy! Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW w Łodzi

Miło nam poinformować, że YACHTIC jest w gronie partnerów medialnych targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow Poland w Łodzi.

Jak zapewnia organizator „wydarzenie to łączy biznes z pasjami i pasje z biznesem”.  To biznesowa przystań dla żeglarstwa i turystyki wodnej.

Targi w tym roku odbywają się w dniach 20-22 listopada. W targach uczestniczą najwięksi producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, małych łodzi, pontonów, ribów, kajaków oraz innego sprzętu pływającego. Wystawiają się tu także producenci osprzętu, wyposażenia i nawigacji.

Na targach ofertę dla siebie znajdą również osoby ceniące sobie pasję z aktywną turystyką i które poszukują nowych kierunków podróży na najdalej oddalone akweny wodne na świecie czy też cenią sobie polskie porty i przystanie.

To miejsce spotkań entuzjastów pływania, nurkowania i windsurfingu, miejsce podsumowań i planowania kolejnych aktywnych sezonów w wodzie i na wodzie. Spotkania ze znanymi żeglarzami i sportowcami, warsztaty, pokazy i konferencje.

Zapraszamy w imieniu organizatorów na kolejne targi Boatshow do Łodzi.

boatshow poland

Zapraszamy na Targi Boatshow

20-22 listopada zapraszamy na Targi Boatshow do Łodzi, biznesowej przystani dla żeglarstwa i turystyki wodnej.

Dowiedz się więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

siedem − sześć =