YACHTIC – jak to działa?

Czarterowanie jachtu za pomocą portalu YACHTIC jest niezwykle proste, szybkie i wygodne, w przeciwieństwie do procesów rezerwacyjnych na innych stronach. Po prostu wchodzisz na YACHTIC, wybierasz kraj, który chcesz odwiedzić, ustawiasz początkową datę czarteru i jego długość.

Masz jasno określone wymagania co do jachtu?

Jeśli to dla Ciebie za mało, bo dokładnie wiesz jaki jacht chcesz wyczarterować, w co musi być wyposażony i z ilu kabin się składać, to bez większych trudności możesz skorzystać z dodatkowych opcji wyszukiwania. Zaznacz interesujący Cię typ jachtu: żaglowy, motorowy, katamaran lub gulet, określ ilość miejsc, długość łodzi i przedział cenowy. 

To za mało? Skorzystaj z innych opcji: określ wiek jachtu i wybierz odpowiednie wyposażenie, by spędzić urlop dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłeś: grot rolowany, listwowy, dziobowy ster strumieniowy, ploter map w kokpicie, elektryczne kabestany, klimatyzacja, ogrzewanie, toaleta elektryczna, silnik do pontonu, generator prądu, telewizor lub pralka na pokładzie.

 Zarabiasz w złotówkach? PŁAĆ W ZŁOTÓWKACH!

Ogromnym ułatwieniem, maksymalnie podnoszącym bezpieczeństwo transakcji, jest możliwość zapłacenia za czarter jachtu w polskiej walucie. W ten sposób unikniesz ryzyka związanego z wahaniem kursu walut.

Pisaliśmy już, że ubezpieczenie załogi masz u nas GRATIS?

Aby w pełni cieszyć się wypoczynkiem podczas urlopu warto zadbać o tak istotną sprawę, jaką jest ubezpieczenie. U nas dodatkowe ubezpieczenia załatwisz kilkoma kliknięciami!

Szczegóły ubezpieczenia

Nie masz uprawnień do prowadzenia jachtu?

Chcesz spróbować jak to jest żeglować na pełnym morzu, ale nie posiadasz patentu sternika morskiego? Trudno, zapewne kiedyś odbędziesz kurs i zdasz egzamin, bo żeglarstwo wciąga jak nic innego! Teraz jednak nie masz się o co martwić – wynajmij jacht z profesjonalnym skiperem. Skiper to kapitan i przewodnik w jednym – poprowadzi wynajęty przez Ciebie jacht, a przy okazji pokaże Twojej załodze fajne miejsca warte odwiedzenia i pomoże Wam wyznaczyć trasę, uwzględniając Wasze preferencje oraz to, co chcecie zobaczyć i w jaki sposób spędzać czas podczas rejsu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

1 × cztery =