Wygraj rejs w Chorwacji z YACHTIC!

Nasz program #AmbasadorYACHTIC, w ramach którego połączyliśmy siły z blogami CroLove, Miniomki i Bałkany i Podróże według rudej, trwa w najlepsze! Ambasadorzy przygotowują się do wspólnego wypadu na jacht z nami, a my tymczasem mamy dla Was świetną wiadomość! Nasza ambasadorska przygoda może stać się również Twoją przygodą dzięki aż trzem rewelacyjnym konkursom! Zobacz na czym polega nasza akcja i wygraj rejs w Chorwacji!

Konkurs #PłynieszzYACHTIC

Od kilku dni na stronach naszych blogerów, CroLove, Miniomki i Bałkany i Podróże według rudej możesz znaleźć specjalne konkursowe wpisy. Z nich dowiesz się jakie są zadania konkursowe, które należy wykonać, aby zdobyć szansę na wygranie nagrody. Oznacza to, że mamy do rozdania aż trzy zaproszenia na nasz wspólny rejs! Konkurs trwa do końca czerwca, więc jest trochę czasu, żeby się zmobilizować i jak najlepiej wykonać zadanie. Wyłonienie zwycięzców nastąpi już 7 lipca!

Konkurs #PłynieszzYACHTIC

Nagrody w konkursie

Jest o co walczyć, bo nagrodą w każdym konkursie z osobna jest zaproszenie na wspólny rejs z załogą YACHTIC i naszymi Ambasadorami! Rejs odbędzie się w dniach 24.09 – 29.09 2018 r. w słonecznej Chorwacji, raju dla wszystkich miłośników jachtingu. W ramach zaproszenia pokryjemy cały koszt pobytu, wyżywienia i wszelkich atrakcji w trakcie rejsu! Co więcej, uczestnicy nie muszą się martwić o brak doświadczenia czy uprawnień do sterowania jachtem – o wszystko zadba nasza załoga! To idealna propozycja dla osób, które zawsze chciały spełnić swoje jachtingowe marzenie!

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Dlatego, że taka okazja długo może się nie powtórzyć 🙂 Nasz rejs w Chorwacji to szansa na poznanie nas i naszych niesamowitych Ambasadorów, których blogi zapewne wielu z Was zna i czyta. Jesteśmy bardzo ciekawi, co wyniknie z połączenia szaleństwa i spontaniczności Miniomków, pasji i energii CroLove oraz ambicji i radości Bałkanów Rudej! Pośród nich możesz znaleźć się Ty i odkryć Chorwację z zupełnie nowej perspektywy. Zabawa i ekstra wrażenia gwarantowane!

Nie ma na co czekać! Zaglądaj na strony naszych Ambasadorów i wygraj rejs marzeń oraz jedyną w swoim rodzaju wakacyjną przygodę! Kto wie, może to właśnie z Tobą spotkamy się na pokładzie jachtu? 😉

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

pięć + 18 =