Współpraca z Zachar OFF

Kiedy wielbiciel czterech kółek spotyka się z pasjonatem żeglarstwa… W życiu nie ma przypadków! Jacek z naszej załogi miał ostatnio przyjemność gościć Zachara Zawadzkiego, autora kanału YouTube Zachar OFF i redaktora naczelnego Autocentrum.pl, na jachcie motorowym. Jak do tego doszło?

Niecodzienne spotkanie

Jacek i Zachar równocześnie znaleźli się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. W tym przypadku były to okolice włoskiej Pizy, gdzie Zachar podróżował kamperem ze swoją rodziną! Korzystając z okazji, błyskawicznie skontaktowaliśmy się z nim i zaproponowaliśmy, aby wpadł do nas, na pokład jachtu motorowego Azimut Atlantis 43!

Film z Zachar OFF

Nagranie wspólnego materiału było już tylko kwestią formalności. Jacek z ekipy YACHTIC.com i Zachar bardzo szybko znaleźli wspólny język i zaczęli razem doszukiwać się podobieństw między jachtem motorowym a samochodem. Brzmi ciekawie? Zobaczcie efekt tego niecodziennego spotkania świata jachtingu ze światem motoryzacji w postaci filmu, który na serwisie YouTube osiągnął w 3 tygodnie ponad 500 000 wyświetleń!

Dziękujemy naszemu gościowi za wspaniały czas i ciekawą wymianę opinii. Cieszymy się niezmiernie, że film ma tak olbrzymie powodzenie! Jak Wam się podoba takie podejście do tematu? Chcielibyście, aby YACHTIC.com pojawiało się częściej na kanale Zachar Off?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

jeden × 3 =