Weź 3 dni urlopu i odpoczywaj 9 dni – majówka 2017

Do wakacji jeszcze daleko. Zima dała nam się we znaki i każdy chce odpocząć od pracy, zgiełku i pośpiechu, a nie ma lepszego sposobu na taki relaks niż czarter jachtu np. w słonecznej Chorwacji. Na szczęście, w tym roku okazja na przerwę od zabieganego życia pojawi się… już w maju! W kilku krokach pokażę Ci jak zamienić swoją majówkę w pełnoprawne wakacje na jachcie, abyś mógł wypocząć i nabrać sił na resztę roku 😉

Krok pierwszy

Wystarczy zajrzeć w kalendarz – w tym roku, jeśli się postaramy, możemy przedłużyć naszą majówkę aż do dziewięciu dni! Żeby to zrobić, musimy wystarać się zaledwie o 3 dni wolnego, a wtedy zyskamy urlop od 29 kwietnia do 7 maja. A to z kolei idealnie pokrywa się
z terminarzem czarteru jachtów, gdyż odbywa się on zawsze od soboty do soboty. To pozostawia nam dodatkowy dzień na podróż powrotną, bez zbędnego pośpiechu. Pora zatem złożyć wniosek urlopowy i zapewnić sobie ponad tydzień na realizację naszych planów.

Krok drugi

Ta część jest znacznie przyjemniejsza – wybierz kierunek podróży! Pamiętaj, że majówka to jeszcze nie szczyt sezonu, zatem nie musisz obawiać się tłumów czy wygórowanych cen. Rozsądnym kosztem, będziesz mógł wybrać się w wymarzone miejsce żeby komfortowo korzystać z interesujących Cię atrakcji.

Warto postawić na zawsze ciepłą, a co najważniejsze, zawsze piękną Chorwację. To jeden z najbardziej lubianych kierunków w turystyce „jachtowej”. Wspaniałe widoki, fantastyczna pogoda i masa rozrywek gwarantowana!

Jeśli to Cię nie przekonuje, rozważ spędzenie swojej majówki w Grecji. Podobny, co w Chorwacji, ciepły klimat, a do tego multum zabytków, urokliwych zakątków
i szans na aktywny wypoczynek. Dalej Cię nie przekonałem?

W takim razie może Włochy? Ciepła bryza, przepiękne krajobrazy, fascynująca kultura i słynna na cały świat kuchnia, pozwolą Ci w pełni rozkoszować się wolnym czasem. A dla tych, którzy chcą się dobrze opalić, jeszcze zanim lato się naprawdę zacznie, trafionym wyborem będzie Hiszpania. Gorące słońce i niepowtarzalna szansa, żeby się wyszaleć i nabrać pozytywnej energii!

Krok trzeci

…a zarazem ostatni 😉 Wybierz swój jacht, w zależności od swoich preferencji i liczby osób, z którą chcesz się zabrać, dopełnij formalności w zaledwie kilka minut i ciesz się nadchodzącym relaksem.

Znajdź jacht

Z taką perspektywą, czas pozostały do majówki na pewno minie
o wiele przyjemniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

1 × 2 =