Rozpoczynamy akcję #AmbasadorYACHTIC

Zastanawiasz się nad pierwszym czarterem jachtu? W takim razie na pewno chcesz wiedzieć, jak zorganizować taki wyjazd, jakie formalności trzeba dopełnić, co trzeba ze sobą zabrać, a przede wszystkim, jak wygląda sam rejs! Żeby pokazać Ci jak prostym w organizacji i ekscytującym pomysłem jest rejs jachtem, rozpoczynamy akcje #AmbasadorYACHTIC! Trzy blogi, jedna przygoda to jej hasło przewodnie. Zdecydowaliśmy się pokazać autorom trzech znanych, lecz kompletnie różnych blogów jak wygląda organizacja wakacji na wodzie z wyszukiwarką YACHTIC, a następnie pojechać z nimi na wspólny rejs! Czas poznać naszych ambasadorów!

Crolove ambasador

CroLove – chorwackie szaleństwo

Aga i Wojtek, małżeństwo z Lublina — on jest specjalistą SEO, ona lekarzem, a to, co ich łączy to wspólna miłość do pięknej Chorwacji, o której wiedzą wszystko! Od 2012 r. prowadzą razem jedyny w swoim rodzaju blog CroLove.pl, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany przez liczne media branżowe i organizacje, w tym przez National Geographic Polska czy Chorwacką Wspólnotę Turystyczną i Ministra Turystyki Chorwacji. Aga i Wojtek współpracowali z nami już wcześniej i stanowili dla nas inspirację dla akcji #AmbasadorYACHTIC, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ambasadorskiej załodze!

miniomki ambasador

Miniomki – moc marzeń

Vicky i Damien, ekstrawertyczna indywidualistka i przeładowany energią człowiek wulkan to para, która co chwila udowadnia, że wszystko jest możliwe! Wspólnymi siłami prowadzą bloga Miniomki.pl poświęconego tematowi podróżowania, ale również lifestyle’u, rozwoju osobistego czy zdrowia. Na swojej długiej liście marzeń zdążyli odhaczyć m.in. trip dookoła Europy, selfie z kangurem w Australii czy udział w tureckim weselu. My postanowiliśmy spełnić ich nowe marzenie, czyli przeżycie przygody na jachcie!

Bałkany Rudej ambasador

Bałkany Rudej – zakochani w Bałkanach

Ola, psycholog, psychodietetyk i podróżnik zakochana w Bałkanach. O podróżowaniu pisze od wielu lat, a od 2013 r. prowadzi bloga Bałkany Rudej, najpopularniejszego bloga poświęconego tematyce bałkańskiej w Polsce. Przeczytacie na nim o road tripach, turystyce aktywnej i kulturze. Ola jest także autorką książek takich jak „Praktyczny Przewodnik Albania” i „Praktyczny Przewodnik Chorwacja”. W działaniach wspiera ją mąż Marek, dokładając do wpisów Wirtualną Rzeczywistość w formie filmów. Do tej pory, ich doświadczenie z rejsami ograniczało się do jednodniowych wypadów, dlatego postanowiliśmy pokazać im, jak wyglądają wakacje na wodzie z prawdziwego zdarzenia!

Czarter jachtu? Tylko z YACHTIC!

Odważ się spróbować czegoś nowego i wyczarteruj jacht na nadchodzące wakacje!

Wyszukaj swój jacht!

Zachęcamy do śledzenia aktywności naszych ambasadorów na ich blogach i mediach społecznościowych, gdzie można obserwować ich postępy w przygotowaniu do wspólnej przygody! Kto wie, może Ty też odważysz się rozwinąć żagle z YACHTIC?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

3 + 1 =