Nie Przychodź Za Wcześnie – MP3 do pobrania i konkurs

Jakiś czas temu podzieliliśmy się z Wami naszym filmem “Nie Przychodź Za Wcześnie”. To historia o przyjaźni oraz wzlotach i upadkach w życiu z żeglarskim tłem, której towarzyszy nagrany specjalnie na jej potrzeby utwór — mamy dla Was jego wersję MP3 i specjalny konkurs!

MP3 do pobrania!

Jeśli widzieliście już naszą najnowszą produkcję „Nie Przychodź Za Wcześnie” (jakimś cudem Was ominęła? Koniecznie nadróbcie zaległości), bardzo prawdopodobne, że spodobał Wam się utwór będący jej częścią, czyli numer „Nie Przychodź Za Wcześnie” nagrany przez Toczka i Adama Ryszkowskiego. Mamy dla Was dobrą wiadomość — teraz możecie go słuchać, gdzie tylko chcecie, ponieważ udostępniamy go Wam do pobrania właśnie tutaj!

Wygraj płytę Toczka

To jeszcze nie koniec dobrych wieści! Toczek postanowił zamieścić utwór „Nie Przychodź Za Wcześnie” na swojej najnowszej płycie pt. „Przygody zbłąkanego fristajlowca”, którą możecie wygrać w naszym nowym konkursie! Wystarczy wymyślić nowy tytuł dla naszego filmu i umieścić go w komentarzu pod tym postem. Ze wszystkich propozycji wybierzemy 4 najciekawsze i nagrodzimy ich autorów podpisanymi płytami Toczka! Zapraszamy do zabawy!

plyta toczka na zdjeciu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

7 − 2 =