Na desce i pokładzie – wakacje dla aktywnych

Tydzień na jachcie i tydzień na desce windsurfingowej, oto nowa propozycja jaką przygotowaliśmy wraz z naszym partnerem biznesowym Szkołą Tramontana. W ten sposób będziecie mogli jednocześnie pożeglować i nauczyć się pierwszych ślizgów na desce w Chorwacji. Aktywne wakacje gwarantowane. Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na tygodniowy czarter jachtu na YACHTIC, w Tramontanie dostaniesz zniżkę na tygodniowy kurs.

Spróbuj czegoś nowego

Wakacje mają to do siebie, że pozwalają połączyć pasje każdego z Was, albo spróbować czegoś zupełnie nowego. Odrobina lenistwa, luksusu, aktywności i świetnej zabawy, a wszystko to w kraju doskonale przygotowanym dla turystów. Wymarzona pogoda, urocze zakątki, świeże, wyjątkowe jedzenie i moc innych atrakcji czekających na turystów.

Jako, że jachting kojarzy się z leniuchowaniem na pokładzie i wygrzewaniem się w promieniach słońca, warto okrasić go odrobiną adrenaliny. Wyobraź sobie, że to Ty sam suniesz po falach, a z brzegu ukradkiem spoglądają na Ciebie ci, którzy chętnie zamieniliby się z Tobą miejscem.

Jak wygląda to w praktyce?

Yachtic wraz ze szkołą windsurfingu Tramontana w chorwackim Omisu na campingu Galeb – około 20 kilometrów na południe od Splitu, zaprasza do spróbowania różnych aktywności. Chcesz najpierw wypocząć, a potem poszaleć na desce? Czarterując u nas jacht otrzymasz specjalną zniżkę na kurs windsurfingu wraz z zakwaterowaniem w apartamentach o wysokim standardzie.

Planujesz aktywny wypoczynek? Mierzenie się z falami to nie lada wyczyn – podziwiamy Twoją determinację i samodzielność w kolejnych próbach złapania wiatru w żagiel deski surfingowej. Trening czyni mistrza i niesie masę satysfakcji. Naładowani energią i adrenaliną – takich Was zapraszamy na nasz pokład. Dzielnym i aktywnym adeptom szkoły windsurfingowej Tramontana proponujemy rabat na czarter jachtu – wiemy, jak trudno rozstać się z tonią Adriatyku, dlatego chcemy nagrodzić Cię łagodnym bujaniem jachtu czy katamaranu na błękitnych falach i w ten sposób przedłużyć Twój urlop.

Chorwacja magnetyzuje

Kto raz tu przyjechał, będzie chciał powracać i spróbować jej ze wszystkich stron. YACHTIC i Tramontana łącząc siły proponuje Wam prawdziwy odpoczynek w cieniu żagli połączony z niezwykłą przygodą z windsurfingiem. Złap bakcyla i daj się porwać falom – tym spokojnym, bujającym i odważnie niosącym deskę surfingową dając Ci poczucie wolności i prawdziwego smakowania życia. Bo pływanie ma wiele obliczy… Poznaj każde z nich!

 

rabat na windurfing

Wyczarteruj jacht i zgarnij rabat na windsurfing

Wyczarteruj jacht w Chorwacji na yachtic.com i zgarnij rabat na naukę windsurfingu w szkole Tramontana w Omisie (Chorwacja). Ślizgów na desce, mogą uczyć się już 5-letnie dzieci!

Przy czarterze podaj hasło: YACHTIC

Skorzystaj z oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

2 × 2 =