Majówka na jachcie 2016

Weekend majowy na pokładzie jachtu? Super pogoda, świetne warunki i udany wyjazd? Tak! Jeśli do tej pory majówkę spędzałeś nad polskim morzem, w górach, czy na Mazurach, to może w końcu przyszedł czas na małą zmianę? Czemu by nie wyjechać do któregoś z ciepłych krajów, zregenerować siły po zimie i zacząć letni sezon z impetem? 🙂

Polska zima z roku na rok coraz bardziej się przesuwa w czasie, dlatego nikogo nie dziwi już śnieg, lepienie bałwana i wypady na sanki podczas Świąt Wielkanocnych. Z tego powodu żeglarskie wypady na Mazury lub inne jeziora i zalewy stają się coraz mniej przyjemne. Pogoda bywa kapryśna, a temperatury – niskie. Żeglowanie w deszczu i temperaturze bliskiej zeru wcale nie jest przyjemne, dlatego coraz więcej osób pozwala sobie spędzić majówkę na jachcie wyczarterowanym w Grecji, we Włoszech, w Turcji czy we Francji.

Podczas zagranicznej majówki na jachcie można zrobić mnóstwo rzeczy! Czekają na Was liczne atrakcje na wodzie i na lądzie. Zaczynając od podszlifowania swoich umiejętności i zdobycia większego doświadczenia w żeglowaniu, poprzez liczne „wodne” atrakcje, takie jak snorkeling, surfing czy padling, aż po degustacje lokalnych dań w przyportowych tawernach. Miłośnicy poznawania nowych krajów na pewno odnajdą swoje miejsce na lądzie, a amatorzy relaksu nie zawiodą się dzikimi, piaszczystymi zatoczkami i krystalicznie przejrzystą morską wodą.

Majówka na jachcie to idealna okazja do złapania pierwszych promieni słońca i poczucie prawdziwego lata… wiosną! Tegoroczna majówka wypada dosyć niefortunnie: 1 maja to niedziela, a 3 maja – wtorek. Wystarczą jednak tylko 4 dni urlopu, a zyskujemy aż 9 dni wolnych od pracy, czyli w sam raz na rejs 😉

wifi na jachcie

Tylko w lutym WiFi GRATIS!

Do każdej rezerwacji zrealizowanej do 29.02.2016 dodajemy WiFi na jachcie GRATIS!

Zobacz ofertę jachtów

W skrócie – majówka na jachcie to radość żeglowania, zwiedzanie lokalnych atrakcji i imprezy portowe, które zapewne kochacie tak samo, jak my! Pytacie czy warto? OCZYWIŚCIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

trzy + szesnaście =