Majówka 2017 na jachcie

Pierwszy miesiąc nowego roku powoli dobiega końca, za oknem trzyma mróz, a my marzymy o wiośnie. Przy tym często pytacie o to, gdzie lepiej popłynąć na majówkę. Słuszne pytanie! W końcu w tym roku wystarczą 3 dni urlopu, by cieszyć się dłuuuuugim relaksem!

Majówka 2017 na jachcie

Tegoroczne Święto Pracy „wypada” w poniedziałek, a Święto Konstytucji – w środę. Dlatego wystarczy wnioskować o 3 dni urlopu, by zyskać aż 9 dni wolnego z rzędu, a konkretnie: od 29 kwietnia do 7 maja!

Czartery jachtów odbywają się od soboty do soboty, dlatego majówkowe rejsy w 2017 roku zaczną się 29 kwietnia, a zakończą 6 maja. Pozostaje nam więc jeden dzień na spokojną podróż do domu i powrót do rzeczywistości.

Majówka na jachcie pozwoli Wam „odżyć” po zimie, zregenerować swoje siły i złapać pierwsze promienie wiosennego słońca. Dlatego jeśli tylko masz na to ochotę – nie wahaj się ani chwili dłużej. Wyczarteruj jacht na majówkę 2017!

Gdzie płynąć na majówkę?

Majówka w Chorwacji – najpopularniejszy ale i jednocześnie jeden z najciekawszych kierunków w turystyce „jachtowej”. Gwarantujemy, że nikt nie będzie zawiedziony. Załoga z pewnością przywiezie ze sobą tonę pozytywnych wspomnień, pierwszej opalenizny, świetnych zdjęć i dobrej energii!

Majówka w Grecji – wybierając Grecję za miejsce czarteru, zyskujecie mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu. W Grecji odnajdą się zarówno miłośnicy historii kultury, imprezowicze, amatorzy relaksu, jak i sportów ekstremalnych.

Majówka w Hiszpanii – wynajęcie jachtu w Hiszpanii pozwoli Wam z jednej strony poznać tę gorącą kulturę, jak i rozerwać się w nadmorskich tawernach, a z drugiej – w pełni zrelaksować się w blasku słońca, przyjemnie „resetując” Wasze baterie 🙂

Majówka we Włoszech – wystarczy wynająć jeden z komfortowych jachtów, by czuć się jak prawdziwy celebryta. Jeśli lubicie piękne krajobrazy, dobrą pogodę, aromatyczną kuchnię, poznawanie ciekawych kultur i wzajemną współpracę załogi – majówka na jachcie we Włoszech to dla Was strzał w dziesiątkę!

P.S. Niezależnie od tego, czy zechcesz spędzić tegoroczną majówkę na jachcie w Chorwacji lub w Grecji, a może w wędrując po górach, zwiedzając europejskie stolicy czy w jakikolwiek inny sposób, pamiętaj o jednej, bardzo ważnej rzeczy. Może to nie dotyczyć każdego, ale na pewno wielu z was:

Ten wniosek urlopowy, o którym wspominaliśmy na początku, złóż jak najprędzej. Najczęściej urlopy dostają Ci, którzy zabiegają o nie pierwsi! Bo chyba cała Polska na urlop nie pojedzie? Chociaż… 🙂

Znajdź jacht na majówkę

Już teraz zobacz, jaki jacht możesz wyczarterować. Porównaj ceny i wybierz to, co najlepsze.

Znajdź jacht

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

trzy × 1 =