KONKURS! Wygraj kalendarz na 2017 rok

Nasz tegoroczny kalendarz przypadł Wam do gustu, chętnie pokazywaliście nam jak prezentuje się w Waszych domach i biurach. W tym roku postanowiliśmy wydać kolejną wersję, tym razem nieco zmienioną w formie, ale za to większą!

Mamy nadzieję, że nowy kalendarz YACHTIC 2017 umili Wam czas oczekiwania na swój wymarzony rejs. Dla zaostrzenia apetytu przygotowaliśmy dla Was konkurs na naszym Facebooku YACHTIC! Czekajcie do poniedziałku, bo warto! Wtedy właśnie rozpocznie się nasza noworoczna zabawa.

Co należy zrobić, by zgarnąć kalendarz na 2017 rok?

Wystarczy napisać nam dokąd chcielibyście popłynąć w 2017 i dlaczego własnie tam. Nasze jury wybierze aż 10 odpowiedzi, które zostaną nagrodzone naszym świeżutkim kalendarzem i dostarczone prosto pod drzwi laureatów!

Słoneczna Chorwacja, wietrzna Grecja, gorąca Hiszpania, a może aromatyczne Włochy? Podziel się z nami swoją opinią!

Do dzieła! 🙂 Życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na Wasze odpowiedzi!

Konkurs trwa od dnia 12 do 26 grudnia 2016 roku do godziny 22:00. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni najpóźniej o 19:00 dnia 28.12.2016.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: regulamin-twoj-rejs-2017-yachtic

  1. Maro – dzięki! 🙂 Za rok planujemy coś jeszcze lepszego i bardziej praktycznego! Warto czekać i i czarterować u nas jacht, bo doceniamy każdego klienta 🙂

  2. MAREK ŚWIĘCKI pisze:

    owszem za rok z wami ja planuj cos fajnego, ja tez was odcenjm msuze was ja pochlwiac zycze wam dużo raodsic speknia marzewn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

11 − siedem =