Konkurs #MojaZałoga – wygraj żeglarskie nagrody

„…i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze w odpowiedniej być załodze…”


To, czy wypad na jacht można uznać za udany, zależy od wielu czynników. Wśród nich można wymienić dobrą, sprzyjającą żeglowaniu pogodę, brak problemów technicznych na jachcie, czy przeżycie ciekawych przygód. Jednak nawet jeśli będą nam towarzyszyć wszystkie z tych okoliczności, rejs nie ma prawa się udać bez sympatycznej i zgranej załogi. Dlatego YACHTIC rusza z konkursem #MojaZałoga. Chcielibyśmy poznać lepiej Was i wasze załogi, z którymi moglibyście popłynąć na koniec świata 😉

Na czym polega konkurs?

Konkurs #MojaZałoga odbywa się na naszym profilu facebookowym. Zadanie, które należy wykonać jest nadzwyczaj proste – wystarczy wysłać nam zdjęcie, serię zdjęć, lub filmik własnego autorstwa, na którym zaprezentowana będzie Twoja załoga. Niezależnie od tego, czy pływasz ze znajomymi z pracy, najbliższymi przyjaciółmi, rodziną, czy sąsiadami – pokaż nam jak bawisz się ze swoją załogą! Czekamy na najbardziej szalone zdjęcia i filmy, które pokażą nam, dlaczego to właśnie Twoja ekipa jest najbardziej zgrana. Materiały należy wysłać na nasz adres mailowy: PR@YACHTIC, nie później niż do 6 sierpnia 2017 do 23:59.

4 kroki do zdobycia nagrody

  1. Polub nasz Fanpage.
  2. Prześlij maila ze zdjęciami lub plikami video na PR@YACHTIC.
  3. Udostępnij post konkursowy, jeśli masz ochotę.
  4. Cierpliwie czekaj na wyniki, które najpóźniej pojawią się 14 sierpnia!

Co można wygrać?

W każdym konkursie najważniejsze są nagrody! Spośród wszystkich uczestników, wyłonimy aż trzech zwycięzców, którzy otrzymają od nas niesamowite gadżety żeglarskie i nie tylko 😉

Nagroda #1

Pierwsze miejsce nagrodzimy lornetką żeglarską Bostron 10X50, o wartości 400 zł! Sprzęt ten przyda się każdemu zapalonemu żeglarzowi, który chce widzieć dokąd płynie ;).

Nagroda #2

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma od nas kupon na zakup najlepszej aplikacji nawigacyjnej Navionics Boating Europe na smartfona o wartości ok. 200 zł! Dokładne mapy morskie całej Europy wraz z mnóstwem przydatnych funkcji. Niezastąpione podczas każdego rejsu.

Nagroda #3

Podium zamyka miejsce trzecie, za które nagrodą jest profesjonalny sprzęt do selfie – kijek selfie Bluetooth, a także zestaw fantastycznych obiektywów do smartfona o wartości 60 zł, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalne zdjęcia z każdego wakacyjnego wyjazdu.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie wszystkie osoby, które kochają żeglowanie, zarówno amatorów, jak i profesjonalnych żeglarzy, gdyż najważniejsza podczas wypadu na jacht jest dobra zabawa i wspólne przeżywanie niesamowitych przygód! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 14 sierpnia 2017 r.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: #MojaZałoga Regulamin, a przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z jego akceptacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

szesnaście − dwanaście =