Już wiemy, kto popłynie z nami w rejs!

Konkurs, a właściwie trzy konkursy Płyniesz z YACHTIC dobiegły końca, a my wiemy już, kto wyruszy z nami i naszymi Ambasadorami na przygodę życia, czyli wspólny rejs jachtem w Chorwacji!

Trzy konkursy

Konkursy Płyniesz z YACHTIC rozpoczęły się na początku czerwca na stronach naszych Ambasadorów CroLove, Miniomki oraz Bałkany i Podróże według rudej, i trwały prawie cały miesiąc! W ich ramach uczestnicy musieli odpowiedzieć na przygotowane przez blogerów zadania konkursowe, których wspólnym mianownikiem było pokazanie, jak bardzo chce się popłynąć na jedyną w swoim rodzaju wyprawę!

Laueraci Płyniesz z YACHTIC

Zwycięzcy konkursu YACHTIC

W każdym z konkursów otrzymaliśmy wiele pomysłowych, zabawnych, oryginalnych i bardzo kreatywnych zgłoszeń! Wśród nich pojawiały się niesamowite historie, zabawne zdjęcia i animacje, a nawet całe filmy! Wybór nie był łatwy, ale wspólnie z Ambasadorami udało nam się podjąć decyzje 🙂

Zwycięzcami konkursu zostali….
W konkursie Miniomków: Karolina Z.!
W konkursie CroLove: Michał I.!
W konkursie Bałkany i Podróże według rudej: Nikolina J.!

Wspólna przygoda

To właśnie ta trójka już 24 września spotka się z nami i naszymi Ambasadorami na pokładzie jachtu u wybrzeży słonecznej Chorwacji! Czeka ich tydzień pływania po Morzu Adriatyckim, odwiedzania najpiękniejszych marin, smakowania lokalnych specjałów i przedniej zabawy! Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Pozostaje nam tylko powiedzieć do zobaczenia i odliczać dni do tej ekscytującej wyprawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

siedem − pięć =