Darmowe Wi-Fi na jachcie – tylko do końca lutego!

Pamiętacie o naszej mega promocji ważnej tylko do 29.02? Tylko teraz, w lutym, czarterując jacht na YACHTIC zgarniacie internet Wi-Fi na jachcie ZA DARMO!

Dostęp do internetu, który dostajecie od nas w prezencie możecie wykorzystać na co tylko chcecie! Odbieranie i odpisywanie na e-maile, sprawdzanie pogody, rozmowy na Skype z rodziną, wrzucanie fotek na portale społecznościowe czy śledzenie newsów z kraju. Żeby podłączyć się do sieci wystarczy smartfon, tablet czy laptop.

Kto wyjeżdża za granicę i korzysta z transmisji danych w swoich telefonie wie, że taka przyjemność może słono kosztować. Ceny roamingu wciąż lecą w dół, ale mimo wszystko obejrzenie jednego filmiku na YouTube, czy przesłanie zdjęcia na Facebooka może się boleśnie odbić na naszym rachunku za telefon. Dzięki darmowej sieci Wi-Fi nie musicie się już o to martwić! 😉

Pamiętajcie – darmowy internet Wi-Fi na jachcie możecie zgarnąć tylko do poniedziałku, ostatniego dnia lutego 2016 roku! Nie zwlekajcie – zbierzcie załogę, wybierzcie kraj i dopasujcie jacht z gwarancją najniższej ceny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

jeden × pięć =