6 powodów dlaczego czarter jachtu na YACHTIC jest bezpieczny

Kim jesteśmy? Żeglarzami, którzy swoje przygody z jachtami zaczęli razem z rodziną już w wieku kilku lat. Niektórzy z nas byli tak mali, że nie pamiętają swojego pierwszego rejsu. Niektórzy zaczęli od żeglowania na Omegach, po lokalnych zbiornikach, inni od mazurskich rejsów, a jeszcze inni – z grubej rury – od razu wypłynęli na morze.

Jachty czarterujemy od wielu, wielu lat i znamy się na nich nie od dziś. Wiemy, że proces rezerwacyjny czasem bywa długi, żmudny i tak skomplikowany, że w pewnym momencie nie wiemy co należy kliknąć i rezygnujemy. Dlatego postawiliśmy na prostotę i szybkość, jasno opisane zasady i samodzielność użytkownika. Specjalnie DLA WAS (ale też i dla nas) postanowiliśmy przeprowadzić małą rewolucję w czarterowaniu jachtów. Na serwisie YACHTIC to TY wybierasz jaką jednostkę chcesz wynająć, dokładnie określasz jakie ma mieć wyposażenie i ile zamykanych kabin musi posiadać dla pełnego komfortu Twojej załogi.

Dajemy Ci pełną kontrolę nad procesem rezerwacji jachtu oraz umożliwiamy ubezpieczenie Twojego wyjazdu w prosty i przyjemny sposób, oszczędzający Twój czas.

Bezpieczeństwo

Możesz nam zaufać. Po pierwsze: ubezpieczamy Twoją załogę GRATIS! Tak po prostu. Wiemy, że spokojna głowa, to udany urlop, dlatego postanowiliśmy dać naszym klientom taki bonus do każdego czarteru 😉

Po drugie: kilkoma kliknięciami możesz rozszerzyć pakiet ubezpieczeń do Standard Plus, a także rezygnację z czarteru, która gwarantuje zwrot całej kwoty w nagłym przypadku uniemożliwiającym wyjazd.

Po trzecie: po zakończonym rejsie możesz ocenić jacht i armatora, co pozwoli innym użytkownikom na dokonywanie bardziej świadomych decyzji. Przed rejsem sam możesz sprawdzić, co o konkretnym jachcie sądzą osoby, które miały już z nim do czynienia.

Po czwarte: YACHTIC posiada gwarancje ubezpieczeniowe, które w razie nieprzewidzianych sytuacji pokryją koszty powrotu naszych klientów do kraju, a także koszty czarteru jachtów. Ubezpieczenie YACHTIC wynosi w sumie 50 000 euro, dlatego jako klient nie masz się o co martwić! Wynajęcie jachtu u nas jest mega bezpieczne (zobacz certyfikat). Gwarancja ubezpieczeniowa organizatora turystyki wystawiona została przez TU Europa SA (nr: GT49/2015).

Po piąte: jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego (zobacz certyfikat). Co daje to naszym klientom? Przede wszystkim pewność – takie zaświadczenie potwierdza solidność i uczciwość naszej firmy.

Po szóste: za czarter możesz zapłacić polską walutą. Nie ponosisz ryzyka, że kurs Euro nagle się zmieni, a Ty będziesz zmuszony zapłacić więcej, niż początkowo było ustalane.

Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się ich zadawać! Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości: telefon: +48 32 760 55 09, e-mail: info@yachtic.eu.

odpoczynek na jachcie

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie na temat wyszukiwania jachtów, rezerwacji, uprawnień i ubezpieczenia? Zobacz nasz dział FAQ.

Dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

12 + 7 =