Chorwacja wszystkimi zmysłami!

Połyskujący Adriatyk opływa słono wybrzeże, a zapach lasu odpręża jak nic innego. Wystarczy wyobrazić sobie siebie spoglądającego na Chorwacje, zachwycającego się świeżym, nieskażonym powietrzem, a do tego dodać szczyptę smaku wolności, której dostarczy Ci doświadczanie tego wszystkiego z pokładu jachtu. I oto recepta na relaks.

Zmysły oszałamia szum lasu, a Ty chcesz chłonąć bez końca zapach lawendy i szałwii. Kiedy ostatnio wąchałeś ich w naturze? Słońce pomaga wzrastać roślinom, ale Tobie też poświęca należytą uwagę. Już dobrze wiesz, czemu flora tak chętnie zwraca się ku jego promieniom – Ty też chętnie wystawiasz skórę na ich pieszczotę, która wraz z powiewem lekkiego wiatru i morską bryzą wprawia w błogi nastrój. Masz okazję czerpać z bogactwa śródziemnomorskiego klimatu.

Wybrzeża Chorwacji kryją prawdziwe skarby Matki Natury, a Adriatyk wdzięcznie połyskuje turkusowym blaskiemm opływając ponad tysiąc wysp i wysepek, ich nieskazitelne plaże, za którymi tak tęsknisz w kraju. Romantyczne zatoczki, magnetyzująco czysta woda, ciepłe skały. Czy czujesz to i to kilkoma zmysłami na raz? Taka jest właśnie Chorwacja, której niebywałego uroku dodaje właśnie bliskość morza.

Bez względu na to, czy poznajesz zieloność archipelagu Brijuni na północy kraju, czy zachwycasz się Zatoką Kvar, a może odwiedzasz wyspy od Krk czy Kornati, Brač, Hvar czy Korčulę, nie zapominając o stołecznym Dubrowniku, zdecyduj się na przyjęcie morskiej perspektywy. Nie tylko zobaczysz świat z zupełnie innej strony, ale dasz się uwieść szemrzącej wodzie, która łagodnie będzie kołysała Cię do snu po dniu pełnym wrażeń, widoków, zapachów i smaków! Urok Chorwacji nie ma końca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

dziesięć − sześć =