Zaręczyny na jachcie? Dlaczego nie!

Zostając w romantycznej atmosferze po Walentynkach, dziś piszę dla Was o zaręczynach na jachcie. W tajemnicy powiem Wam, że to marzenie wielu kobiet 😉 Ale przejdźmy do rzeczy…

Wynajmując jacht na romantyczne wakacje gwarantujesz Wam niezapomniane wrażenia. Zobaczycie wiele pięknych miejsc, będziecie mieli okazję sprawdzić się w bojowych warunkach, ale wszystko to wynagrodzą Wam widoki, które zobaczycie zwiedzając przybrzeża Chorwacji albo Hiszpanii. Dodatkowo, z całą pewnością można to przyznać: jeśli Wasz związek ma dłuższy staż, możesz być pewien, że Twoja wybranka przed każdym wyjazdem razem z przyjaciółkami rozmyśla, czy to właśnie TA chwila, kiedy się zaręczycie!

Jak wie, to co to za romantyzm?

Nie bądź zrażony, że nie będzie niespodzianki! Kobiety doskonale nas znają i wiedzą, że ta chwila wkrótce nadejdzie, a to wcale nie oznacza że musisz szukać innego sposobu! Wyjazdy w atrakcyjne miejsca dają natomiast wiele doskonałych okazji do oświadczyn. Pomyśl tylko: rejs jachtem, wizyta na rajskiej plaży, nieziemska kolacja, czy zapierająca dech w piersiach natura. Widzisz, ile masz możliwości wynajmując jacht?

Poza tym na wyjeździe nasz umysł jest wolny od problemów, spokojny i zrelaksowany – nie popełnimy żadnej głupoty. Wyobraź sobie tę chwilę – klęczysz, wręczasz pierścionek – jesteście tylko we dwoje… Obok Was niecodzienne widoki, w których zaręczają się najczęściej popularne gwiazdy. Zdjęcie z takich zaręczyn z pewnością pobije rekordy polubień na portalach społecznościowych, a Ty zapunktujesz na najbliższe kilka miesięcy u wszystkich koleżanek Twojej (już!) narzeczonej.

Znajdź jacht idealny dla Twojej drugiej połówki

Wolisz zrobić to w gronie przyjaciół, na 10-osobowej Bavarii, a może na max. 4-osobowym Sun Odyssey? 😉 To Ty decydujesz! Po prostu znajdź idealny jacht.

Znajdź jacht idealny 

Na jacht i bez odwrotu!

Wybranka Twojego serca z pewnością będzie pod wrażeniem Twojej pomysłowości, a po drugie… na pewno się zgodzi! Bo gdzie mogłaby uciec? 🙂 Nie bój się i już dziś zarezerwuj jacht, a najpiękniejsze chwile Waszego wspólnego życia, będą płynąć pogodnym strumieniem.

Powodzenia!

Edyta z YACHTIC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

szesnaście − jedenaście =