Podróż poślubna z charakterem, czyli miesiąc miodowy na jachcie

Podróż poślubna to coś, czego się nie zapomina do końca życia. Dlatego powinna być idealna, dopracowana w każdym calu – w końcu (zazwyczaj) wyrusza się w nią tylko raz z ukochaną osobą na całe życie.

Nieważne, czy jesteście zapalonymi żeglarzami i pływanie to Wasz sposób na życie, czy też odwrotnie – nigdy tego nie próbowaliście, ale chcecie przeżyć coś niesamowitego w oryginalny sposób. Zdecydowanie się na rejs tuż po ślubie jest strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza dla par, które nie lubią jak ktoś organizuje im czas i narzuca warunku, jak w przypadku wycieczki objazdowej czy hotelu z wyznaczonymi godzinami posiłków.

Rejs jako podróż poślubna daje duże pole możliwości jeśli chodzi o spędzanie czasu: nowożeńcy sami mogą zdecydować, czy chcą leniuchować, obijać się i cieszyć swoim towarzystwem, czy zaczerpnąć trochę aktywności: pływać, nurkować, spacerować, zwiedzać okolicę wzdłuż i wszerz, jeździć na rowerze, odkrywać nowe miejsca. Podczas takiej podróży poślubnej będziecie mogli zobaczyć najpiękniejsze porty, plaże i wyspy z ukochaną osobą.

Nowożeńcy podczas takiej podróży mogą zatrzymać się na jeden z bezludnych wysepek i cieszyć się sobą przy romantycznej kolacji na plaży podczas zachodu słońca. Rajskie krajobrazy na pewno dodadzą uroku takim chwilom.

Poślubny rejs najtaniej nas wyjdzie poza szczytowym sezonem, czyli pomiędzy końcówką września a początkiem maja. Jeśli jednak kochacie upały i nie zamierzacie oszczędzać na tej wyjątkowej podroży – wybierzcie lipiec lub sierpień.

Kiedy już ustalicie termin, zastanówcie się, czy chcecie spędzać Wasz miesiąc miodowy w samotności (lub jeśli nie macie uprawnień – ze skiperem), czy w gronie najbliższych osób – rodziny lub przyjaciół. Mniejsze jachty, które mogą pomieścić mniejszą ilość osób są zazwyczaj tańsze, większe zaś są droższe, ale ich cena rozkłada się na większą ilość załogi.

jacht na morzu

A gdzie znaleźć najpiękniejsze jachty?

Oczywiście u nas! Zobaczcie dostępne jachty, wybierzcie taką, która spełnia Wsze oczekiwania i ruszajcie w jedyną taką podróż życia!

Znajdź jacht na podróż poślubną

Jeśli szukasz oryginalnego sposobu na podróż poślubną, jeśli chcesz znaleźć alternatywę dla nudnych hoteli i sztampowych wycieczek – zdecyduj się na miesiąc miodowy pod żaglami. Wspaniałe wspomnienia i niesamowite zdjęcia pozostaną z Tobą na zawsze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

2 × 2 =