5 sposobów na walentynki na jachcie

Z okazji walentynek, dzisiaj wpis o mocno romantycznym charakterze. Żeglowanie w stronę zachodzącego słońca z ukochaną osobą przy boku to wyjątkowa chwila. Jakie jeszcze momenty można spędzić w miły, a jednocześnie romantyczny sposób? Już podpowiadamy!

1. Kolacja

Czy może być coś bardziej romantycznego niż kolacja na jachcie z lampką wina w ręku? Taka intymna i nastrojowa sytuacja to spełnienie marzeń, jeśli nie każdej, to przynajmniej większości, kobiet. Jeśli dodatkowo pochwalisz się talentem kulinarnym i zrobisz ją własnoręcznie, na przykład z lokalnych ryb czy owoców morza, to z pewnością taki wieczór należeć będzie do tych niezapomnianych.

2. Gwiazdy

Wydaje się banalne, ale wspólne oglądanie gwiazd może okazać się bardzo magiczną chwilą. Rozgwieżdżone niebo, ciepły koc oraz filiżanka herbaty to kolejny sposób na rozczulenie kobiecego serca.

3. Niekoniecznie sami

Kolejnym pomysłem na romantyczny wieczór może być spotkanie w gronie znajomych. Jeśli masz do dyspozycji jakiś instrument (np. gitarę) to naprawdę możesz skraść serce niejednej kobiety. Również intymna ballada dla ukochanej na dziobie będzie tą chwilą, która na długo zapadnie w pamięci.

4. Śniadanie

Niezwykłe momenty spędzone na jachcie to również i te o poranku – kiedy dzień leniwie wstaje, a świeże powietrze zwiastuje kolejny dzień przygody. Przygotuj bliskiej Ci osobie śniadanie – z pewnością będzie to miłym gestem, który uatrakcyjni rejs.

5. Niespodzianki

Jeśli jesteś wprawionym żeglarzem i dobrze wiesz jaki obrać kurs i jakie miejsca chcesz zwiedzić, to pozostaw niektóre z nich w słodkiej tajemnicy. Odsłanianie wszystkich kart nie będzie tak ciekawą przygodą. Pozostawienie niektórych ciekawych miast, zatok i wysp jako “nieplanowany” punkt rejsu z pewnością wywoła emocje i chęć przygody.

Romantyczne chwile powstają w spontaniczny sposób. Możemy jednak stworzyć sprzyjające ku nim warunki. Niezapomniany, romantyczny rejs we dwójkę może okazać się piękną przygodą, pełną magicznych, niezapomnianych chwil. Życzymy wam – w dniu św. Walentego, aby wasze rejsy z ukochana osobą były właśnie takie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

4 × 5 =