5 powodów, dla których warto zabrać rodzinę na jacht

Znam wiele rodzin, które co roku wyjeżdżają na wakacje w najróżniejsze zakątki świata. Greckie zabytki, egipskie piramidy, hiszpańskie plaże – wszystko to brzmi fantastycznie, jednak forma takich wakacji pozostaje niezmienna, gdyż polega na podróżowaniu, zwiedzaniu, spaniu… na lądzie! Tym, którzy szukają odmiany i atrakcyjnej alternatywy dla tradycyjnego wyjazdu polecam zatem rejs na jachcie. Przed Wami 5 powodów, dla których taki wybór może okazać się kuszącą propozycją.

Integracja

Wyjazd na jacht to przede wszystkim współpraca. Żeglowanie sprowadza się wszakże do przebywania w gronie rodziny na ograniczonej przestrzeni jachtu przez sporą część czasu. Czasu, który można poświęcić na gry, zabawy i wszelkie formy rekreacji w atmosferze przygody, jaką jest taka wyprawa. Dodatkowo, rodzina po wejściu na pokład staje się załogą, która musi ze sobą współdziałać, dzielić się pokładowymi obowiązkami i wspólnie podejmować decyzje. Dzięki temu, może pozostać zgraną drużyną także po powrocie z wakacji.

Frajda dla dzieci

Dzieci uwielbiają pływać na jachtach. Wbrew pozorom, wspólny rejs nie pozostawia im czasu na nudę i bezczynność, gdyż na pokładzie zawsze jest co robić! Oprócz rodzinnych zabaw, pozostają wachty, poznawanie osprzętu, nauka nawigacji i ciekawostek geograficznych, śpiewanie szant, a nawet sterowanie jachtem! Najmłodsi uczą się w ten sposób samodzielności i organizacji czasu wolnego. To dobry sposób, żeby odciągnąć ich od ekranów smartphonów i komputerów.

Czas dla dwojga

Każdej parze od czasu do czasu przyda się chwila tylko dla siebie. Trudno sobie wyobrazić coś bardziej urzekającego niż wspólne oglądanie pięknych zachodów słońca i rozgwieżdżonego nieba z pokładu jachtu! To najlepsze okoliczności do przygotowania romantycznej kolacji z lampką lokalnego wina, która sprawi, że motyle w waszych brzuchach znowu zatrzepoczą skrzydłami.

Niesamowite wspomnienia

Taki wyjazd zostanie w waszej pamięci na długo. Będzie to niezapomniana przygoda, z której przywieziecie coś znacznie lepszego niż pamiątki – wspaniałe wspomnienia. To także niepowtarzalna okazja żeby uwiecznić wspólne chwile na niesamowitych fotografiach, które ozdobią ściany waszych 4 ścian i zaskoczą znajomych. Uwierzcie mi na słowo, po wypadzie na jacht jest co opowiadać!

 

To łatwiejsze niż myślisz!

Jesteś przyzwyczajony do tego, że podpisujesz kilka dokumentów, a biuro podróży zajmuje się całą resztą? Masz swoje utarte szlaki, którymi podążasz przy każdym wakacyjnym wyjeździe? Czarter jachtu na YACHTIC zaskoczy Cię tym, jak szybko i łatwo można wybrać jacht, załatwić formalności, wynająć skipera jeśli nie posiadasz uprawnień do sterowania i cieszyć się nadchodzącym rejsem. Sprawdź naszą ofertę i zorganizuj bliskim pełne przygód i atrakcji wakacje.

Zarezerwuj jacht już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

19 − 6 =