Nowy sposób na wakacje

Trudno byłoby znaleźć inny, podobny sposób na wakacje, który byłby połączeniem przygody, relaksu, rozrywki, odkrywania nieznanego i zwiedzania.

Żeglarstwo morskie daje Ci możliwość aktywnego spędzania czasu, a z drugiej strony – leniuchowania, pływania w morzu i opalania się na pokładzie jachtu, jeśli tylko masz na to ochotę. Jeśli zechcesz możesz odkrywać dziewicze wysepki i dzikie plaże, na które dostać można się tylko od wody.

A może kręci Cię podwodna fauna i flora? Zabierz ze sobą sprzęt do nurkowania, jeśli zajmujesz się tym profesjonalnie lub tylko maskę z rurką, jeśli jesteś amatorem, a z pewnością oczarujesz się tym, co możesz zobaczyć pod taflą wody.

Żeglowanie sprawia, że spojrzysz na świat z innej perspektywy (dosłownie i w przenośni!). Kto raz zasmakuje tej wolności, jaką daje poprowadzenie jachtu, już zawsze będzie do niej wracać. Pełen relaks pod żaglami, oczyszczony umysł i nowa energia do działania to tylko niektóre „efekty uboczne” wakacji na jachcie 😉 .

Wakacje na jachcie w Chorwacji 

Wybierz Chorwację za cel swojej podróży, jeśli lubisz mix rozrywki, kultury i historii oraz świetnej kuchni. Zasmakuj nocnego życia Dubrownika, potężnej dawki słońca i historii w najlepszym wydaniu – przez zabytki i opowieści miejscowych.

Wakacje na jachcie w Grecji

Greckie wysepki to jedne z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Z pewnością znalazłyby się na liście miejsc do zobaczenia przed śmiercią. Antyczne ruiny, bogata historia i tradycja, rybackie wioski, piaszczyste plaże i znane na całym świecie ouzo (grecka wódka) – brzmi kusząco? Jeśli którykolwiek z tych elementów Cię kręci, to nie masz innego wyboru – rezerwuj jacht w Grecji, a nie pożałujesz!

Wakacje na jachcie w Hiszpanii

Hiszpania może pochwalić się bardzo urozmaiconą linią brzegową, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Żeglarze chętni wrażeń mogą odwiedzić Baleary i inne piękne wysepki, cieszyć się wysoką temperaturą i gorącym, hiszpańskim słońcem, a także skosztować śródziemnomorskich smaków, próbując paelli, gazpacho i racząc się sangrią. Ogromny rozwój infrastruktury sprawił, że żeglarze mogą swobodnie wybierać mariny, w których chcą zacumować.

Wakacje na jachcie w Turcji

Turcja, podobnie do Hiszpanii, posiada niesamowicie atrakcyjne wybrzeże i ciepłe, przejrzyste morze. Warunki dla żeglarzy są tutaj bardzo dobre, a dla początkujących wręcz idealne. Dodatkowo turyści mogą poznać kawałek historii, zapisany na zabytkach antycznych miast. Turcję wyróżnia barwny świat Orientu, kolorowe bazary na gwarnych rynkach i charakterystyczne tawerny, z gościnnymi mieszkańcami.

Gdzie wyczarterować jacht?

kobieta na jachcie

Najlepiej na YACHTIC

Oferujemy zawsze aktualną ofertę, aktualizowaną na bieżąco całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wejdź na stronę, zarejestruj się i czekaj na tajne superoferty!

Zarezerwuj ten jacht!

  1. Sposób sposobem, ale należy tez patrzeć na bezpieczeństwo. Ja planuję z rodziną pojechać do Grecji na jachty i już powoli kupuję asortyment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

osiem + 5 =