Majówka na jachcie – jaki kierunek obrać?

Majówka tuż, tuż! Zmęczeni mroźną i kapryśną zimą, z pewnością wyczekujecie już słońca i nieco wyższych temperatur. Do lata pozostało jeszcze kilka miesięcy jednak zbliżająca się majówka to doskonała okazja, aby odwiedzić miejsca, w których nawet teraz nie brakuje słońca. Co powiecie na kilkudniowy rejs jachtem np. w Chorwacji? Słoneczna pogoda, piękne widoki i ekscytujące wrażenia… Brzmi kusząco?

Tegoroczna majówka

Majówka w tym roku rozpocznie się już w sobotę 28 kwietnia i potrwa aż do czwartku 3 maja. Wystarczą tylko trzy dni wolnego, aby cieszyć się 9 dniami wolnego i wrócić do swoich obowiązków dopiero 7 maja. Co powiecie na tak długi urlop?

Po co czekać do lata, kiedy już w maju możemy cieszyć się wakacjami? Początek maja to doskonała okazja, aby wybrać się w rejs jachtem i wypłynąć w nieznane! Unikniemy wtedy zbyt dużej liczby turystów, zaoszczędzimy pieniądze i na spokojnie będziemy mogli zwiedzać wszystkie miejsca.

Zaplanuj swój wypoczynek

Jeśli chcecie spędzić swoją majówkę w aktywny sposób, już teraz powinniście zastanowić się nad sposobem wykorzystania wolnych dni. Do błogiego relaksu pozostały nam już niemal dwa miesiące, a czas biegnie nieubłaganie!

Na początek obierzcie konkretny kierunek! Najpopularniejszą destynacją wśród żeglarzy jest Chorwacja. Nie mniej ciekawym miejscem jest Grecja czy Hiszpania, gdzie pogoda nigdy nie zawodzi, a na turystów czeka bogactwo atrakcji w postaci zabytków kultury, urokliwych restauracji i zapierających dech w piersiach widoków. Jednym z kierunków, jakie obierają żeglarze są też Włochy, które słyną z aromatycznej kuchni, słonecznej pogody i przepięknych scenerii.

Zarezerwuj jacht na majówkę!

Tydzień na jachcie? Kliknij i zorganizuj majówkę marzeń – najlepsze oferty czekają właśnie na Ciebie 🙂

Zabacz specjalne oferty jachtów

Niezapomniane przeżycie

Majówka na jachcie to jest to! Kilka dni odpoczynku jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a wręcz przeciwnie – to doskonały sposób na zrelaksowanie się i zregenerowanie po mroźnej zimie. Wolny czas możemy spędzić zarówno na wodzie, jak i na lądzie, gdzie także czeka na nas mnóstwo ekscytujących niespodzianek. Odwiedzając nowe miejsca możemy zaczerpnąć nowej kultury, odkryć interesujące miejsca i zasmakować nowej kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sign up to our newsletter!

4 × cztery =